Dodge pokazał nowe wcielenie swojego flagowego SUV-a Durango.Samochód pojawi się w amerykańskich salonach w 4 kwartale 2010.
{gallery}dodge_durago{/gallery}
źródło: Dodge
Dodge pokazał nowe wcielenie swojego flagowego SUV-a Durango.Samochód pojawi się w amerykańskich salonach w 4 kwartale 2010.

Zapraszamy do lektury, kolejny najnowszy numer magazynu OFF-ROAD PL już w sprzedaży. Dostępny jest w punktach sprzedaży detalicznej, na stacjach
Zaczęło się dość niewinnie – od grilla na Pustyni Błędowskiej. Wybraliśmy się wtedy po gości rajdowym Samurajem i moją cywilną,

Rainforest Challenge (RFC) 2013 było najbardziej mokrą edycją jaką widziała ta impreza od 16 lat. Bezlitośnie padające deszcze monsunowe doprowadziły