OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Zlot Explorer Fan Klubu

W dniach 28-30 czerwca 2013 roku w Płocku odbędzie się zlot posiadaczy samochodów Ford Explorer. Organizatorzy – posiadacze i miłośnicy amerykańskiego klasyka – chcą przybliżyć mieszkańcom Płocka i wszystkim, którzy odwiedzą zlot, ten znany i ceniony za oceanem model. Zaprezentowane zostaną auta seryjne, a także tzw. „zmoty” zdolne pokonywać najbardziej wymagający teren.

Zlot fan klubu rozpocznie się w piątek (28 czerwca); w sobotę (29 czerwca) uczestnicy integracji przejadą kolumną kierowaną przez funkcjonariuszy Policji przez cały Płock aż do parkingu pod Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego. Tam przez około cztery godziny będą pokazywać swoje auta mieszkańcom, opowiadać o tej wspaniałej marce i zaletach turystycznego off-roadu.

„Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podzielimy się wiedzą na temat Explorerów” – zachęca organizator Patryk Kania. „Auta będzie można sfotografować, obejrzeć, dotknąć a nawet załadować się do środka” – dodaje.

Równocześnie odbędzie się pokaz modeli zdalnie sterowanych zaprezentowany przez lokalny klub RC, co może być wielką atrakcją dla najmłodszych. Planowany jest też pokaz możliwości i sprzętu miejscowego oddziału WOPR. Około godziny 18 odbędzie się wyjazd z miasta pod eskortą Policji i transfer do bazy zlotu czyli Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego „Lucień” w Miałkówku.

Tam będzie mieć miejsce finał imprezy: jak zapowiadają organizatorzy – tańce, hulanki i swawole trwać mają do białego rana.

Plakat fin

...a może to też Cię zainteresuje:

Dodge ¾ serii WC

Amerykański żołnierz Dodge ¾ jest konstrukcją może i nieco mniej słynną niż legendarny Willys, ale z pewnością nie mniej zasłużoną.

Czytaj dalej >>
Dakar 2020: Tańczący w wydmami

13 stycznia 2020 Pod nieobecność motocyklistów (etap odwołany dla uczczenia pamięci zmarłego Paulo Gonçalvesa), w poniedziałek trasę przecierali kierowcy samochodów

Czytaj dalej >>