OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

ZŁOTE KOŁO dla redakcji OFF-ROAD PL

Wiadomo już, kto otrzymał Złote Koło 2009 – nagrodę przyznawaną przez Polski Związek Motorowy i Stowarzyszenie Auto Klub Dziennikarzy Polskich za najlepsze publikacje motoryzacyjne 2009 roku. W kategorii wydawnictwa periodyczne zwycięstwo przyznane zostało redakcji miesięcznika OFF-ROAD PL Magazynu 4×4 za całoroczną pracę, a w szczególności za Akademię 4×4.

Akademia 4×4 to pierwsza na polskim rynku książka ucząca jazdy w terenie. Od pierwszych zjazdów z utwardzonej drogi przez korzystanie z podnośników i wyciągarek, aż do technik czytania wody i przeprawiania się przez błoto – Akademia 4×4 prowadzi za rękę przy pomocy licznych zdjęć, grafik i przede wszystkim – fachowego opisu specjalistów z OFF-ROAD PL Magazynu 4×4. Publikacja została wyróżniona szczególnie za szerzenie edukacji motoryzacyjnej i za wysoki poziom merytoryczny.

Jeśli ktoś chciałby zapoznać się z nagrodzoną pozycją, musi udać się do sklepu internetowego wydawnictwa: sklep.off-road.pl. Z informacji, jakie otrzymaliśmy w redakcji OFF-ROAD PL, wynika, że obecnie w redakcji dostępna jest jeszcze niewielka ilość książek z drugiego wydania Akademii 4×4. Na razie nic nie wiadomo o planach trzeciego wydania.

WIĘCEJ INFORMACJI W SIECI:

Regulamin konkursu Złote Koło:
http://www.pzm.pl/Regulamin_Zlote_Kolo

Akademia 4×4:
www.akademia4x4.off-road.pl

Polskie Stowarzyszenie OFF-ROAD:
www.psor.org.pl

OFF-ROAD PL Magazyn 4×4 (wydawca Akademii 4×4):
www.off-road.pl

...a może to też Cię zainteresuje:

Pancerny Getac B300

Przedstawiamy Wam nowość wśród pancernych laptopów – komputer Getac B300, który do tej pory był używany głównie w militariach i

Czytaj dalej >>