OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Touareg dla wybrednych

Volkswagen Touareg Exclusive Edition to propozycja dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu i cenią sobie komfort podróżowania.
Klienci mogą wybrać jedną z oferowanych dwutonowych tapicerek skórzanych: Pepper Beige w połączeniu z wykończeniem Titan Black oraz Dark Burgundy również w zestawieniu z Titan Black. Dodatkowo, centralne sekcje foteli pokryto skórą określaną przez Volkswagena jako „Cool Leather”, która w gorące dni nie nagrzewa się tak bardzo, jak tradycyjna tapicerka.

Z kolei zimą o komfort termiczny pasażerów zadba system podgrzewania przednich siedzeń regulowanych elektrycznie w 12 pozycjach. Pakiet obejmuje również skórzane wstawki drzwiowe, wstawki aluminiowe, czarną podsufitkę oraz ekskluzywne dodatki drewniane.

Na zewnątrz wersję Exclusive Edition wyróżniają aluminiowe obręcze Girona o średnicy 19 cali z oponami 265/50 R19 lub „dwudziestki” Tarragona, a także srebrne akcenty wchodzące w skład pakietu Chrome & Style.

Volkswagen Touareg Exclusive Edition dostępny jest w połączeniu ze wszystkimi silnikami oferowanymi w gamie. Ceny modeli V6 TDI rozpoczynają się w Niemczech od 58 150 Euro.

Źródło: Carscoop, informacja Mototarget.pl

...a może to też Cię zainteresuje:

Premiera SnowRunnera

Cenega, partner dystrybucyjny firmy Focus Home Interactive w Polsce informuje, że 28 kwietnia – do sprzedaży trafiła gra SnowRunner. Symulator

Czytaj dalej >>