OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Pszczeli design. Ram 1500 Rumble Bee Concept

Podczas imprezy motoryzacyjnej Woodward Dream Cruise zaprezentowany został Ram 1500 Rumble Bee Concept. Do produkcji tego pick-up’a posłużyły podzespoły z Rama 1500 Single Cab. Pod maską kryje się 5,7 l silnik V8, generujący 395 KM, sprzężony z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Ram z pewnością zagłuszy brzęczenie nawet całego roju pszczół (rumble bee – brzęczenie pszczoły)!
Model zainspirowany został Douge Super Bee, produkowanym w latach 60 i 70. Pokryty jest unikalnym odcieniem żółci z matowym wykończeniem. Po obu stronach samochodu ciągnie się błyszczący czarny pas, który tuż przy końcu skrzyni ładunkowej skręca w górę i sunie po jej pokrywie. Smaczku dodają przyciemnione reflektory oraz czarne pięcioramienne 24-calowe felgi.

Wnętrze również utrzymane jest w kolorach czarnym i żółtym. Skórzane fotele z dwukolorowymi przeszyciami, ikony „Rumble Bee” na krzesłach, matach podłogowych i poduszkach drzwi. Centralnie umiejscowione pokrętło zmiany biegów wykończone jest bursztynem z plastrem i podobno prawdziwą pszczołą! Ciekawe, co na to ekolodzy i pszczelarze?!

...a może to też Cię zainteresuje: