OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Mitsubishi Pajero Limited. Limitowanka

Pajero to jedna z niewielu tzw. prawdziwych terenówek dostępnych na rynku. Swoje możliwości niejednokrotnie udowodniła podczas tras Rajdu Dakar, który uznawany jest za najtrudniejsze zmagania terenowe na świecie. Poza dzielnością na nieutwardzonych szlakach (potwierdzoną ponadprzeciętnymi parametrami: 700 mm głębokość brodzenia, 45-stopniowy kąt pochylenia, 35-stopniowa zdolność wspinania oraz 34,5-stopniowy kąt natarcia) Pajero swoim klientom oferuje komfort podróżowania oraz niezawodność.

Wszystko dzięki sprawdzonej konstrukcji opartej na zintegrowanej z nadwoziem ramie, mocnemu, ale oszczędnemu silnikowi o pojemności 3,2 l i mocy 190 KM oraz napędowi Super Select 4WD z blokadą tylnego mechanizmu różnicowego. Sporym plusem pojazdu jest również długa lista wyposażenia, obejmująca m.in. LED-owe światła dzienne, automatyczną klimatyzację, skórzaną tapicerkę siedzeń wraz z pokrytą skórą kierownicą i gałką zmiany biegów, tempomat, zestaw Bluetooth ze sterowaniem w kierownicy, podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera, kamerę cofania, elektrycznie sterowane okno dachowe oraz zestaw audio Rockford Fosgate.

Gratką dla fanów tej terenówki są limitowane wersje pojazdu, które poznamy po emblematach na masce i tylnej klapie oraz nakładkach progowych z przodu i tyłu auta. Dodatkowo wersja Limited Edition Tech ma na pokładzie stację multimedialną Alpne ILX-702D.

Pojazdy ze specjalnej edycji Mitsubishi Pajero kosztują odpowiednio: 229 990 zł i 234 990 zł.

...a może to też Cię zainteresuje: