OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Zapraszamy na Kager Terenowiec SUPER RALLY Snow

Cykl Super Rally okazał się sukcesem organizacyjnym 2014 roku. Nowy projekt dynamicznie rozwinął skrzydła stale zwiększając liczbę uczestników. Mocno zaznaczył swą obecność w mediach i wszystko wskazuje na to, że na stałe wszedł do kalendarza imprez. W minionym sezonie zdecydowana większość zawodników rywalizowała w pełnym cyklu składającym się z czterech rund. Na każdej z nich przybywało kierowców, także takich, którzy po raz pierwszy stanęli do rywalizacji. Wielu amatorów cross country znalazło tu swoje miejsce by doskonalić umiejętności, weryfikować je w walce z doświadczonymi zawodnikami i testować budowany sprzęt.

Sezon 2015 będzie rozgrywany pod nazwą Kager Terenowiec Super Rally i otworzy go edycja Super Rally Snow w gminie Czarny Dunajec.

Rajd tak blisko Tatr, w niepowtarzalnej scenerii z pięknymi górskimi pejzażami w Czarnym Dunajcu nie mógłby się odbyć bez pomocy władz samorządowych, bardzo przychylnych sportom motorowym i mocno zaangażowanym w promocję gminy m.in. poprzez Super Rally.

Kager_Terenowiec_SUPER_RALLY_Snow_plakat

więcej informacji na stronie: http://www.super-rally.eu
oraz facebooku: https://www.facebook.com/super.rally4x4

...a może to też Cię zainteresuje:

CampStove Biolite

To, że mamy zimę nie oznacza, że grzejemy się jedynie w cieple domowego ogniska. Ci, którym ciężko jest zagrzać miejsca

Czytaj dalej >>