OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

I Runda Pucharu Polski – Za chwilę ruszamy

Już jutro rusza I Runda COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL. Zapowiada się naprawdę
ciekawie – ostra rywalizacja na tle doskonałej pogody, na nowych trasach, to wystarczające powody, by stwierdzić, że Nowa Dęba stanie się centralnym punktem na mapie polskiego off-roadu. Podczas I Rundy COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL w Nowej Dębie pojawi się śmietanka polskiego off-roadu. Rywalizować będą zarówno weterani poprzednich edycji, jak i zawodnicy, którzy być może nie dysponują jeszcze największym doświadczeniem, ale ogromną determinacją na pewno.

W tegorocznej edycji zadebiutują także nowe odcinki. Trasa będzie przebiegać na terenie Ośrodka Szkolno-Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie, ale została tak zmodyfikowana, by uczestnicy zeszłorocznej imprezy nie mogli poczuć elementu przewidywalności. Łącznie, do pokonania podczas I Rundy będzie ponad 100 km niezwykle urozmaiconych tras. Sam etap dzienny jest „uzbrojony” w szybkie odcinki dojazdowe, które wiodą suchymi i mokrymi pasami piaskowymi oraz drogami poligonowymi.
Zawodnicy podczas prób przejazdu mogą być pewni jedynie tego, że nie zabraknie miejsc bagnistych, obfitych w wodę, podjazdów, zjazdów i trawersów. Zarówno sam przebieg rajdu, jak i jego wynik pozostają jak zwykle wielką niespodzianką – każdy ma szansę na wygraną.

Jak co roku, zawodnicy mogą spodziewać się doskonałej organizacji, zaskakującego i nieobliczalnego terenu oraz wspaniałej atmosfery, która towarzyszy imprezie już od 11 lat.

...a może to też Cię zainteresuje:

II Rajd Drawski

II Rajd Drawski odbędzie się w terminie 13-15.06.2014 r na poligonie drawskim i okolicach Drawska Pomorskiego. To już druga edycja

Czytaj dalej >>
Sea to Summit X-Brew Coffee Dripper
Gadżety

The North Face Nuptse 1992 W 1992 roku do oferty firmy The North Face dołączyła kurtka Nuptse, której nazwa nawiązywała

Czytaj dalej >>