OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

I eliminacja DXRACER SUPER RALLY

DXRacer_SUPER_RALLY_plakat

Zapraszamy zawodników i kibiców na I eliminację DXRACER SUPER RALLY, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2014 w niezwykłej scenerii offroadowej w Niegowoniczkach (gmina Łazy, województwo śląskie).
Dwa odcinki specjalne o łącznej długości ponad 30 km będą powtarzane 3 x w sobotę i 2 x w niedzielę.
Motocykle, Quady, Samochody zmierzą się na zróżnicowanym terenie o charakterystycznym dla rajdów cross country podłożu piaszczystym, leśnym, szutrowym. Natomiast dla samochodów w klasie extremalnej został przygotowany bardzo wymagający odcinek przeprawowy.
Swój udział w imprezie zgłosiło wielu znakomitych uczestników m.in. zdobywca Pucharu Świata i Dakarowiec – Łukasz Łaskawiec w klasie Quad 2×4. W tej samej klasie wystartuje młody, ambitny, dobrze rokujący quadowiec, Filip Mucha. Niespodzianką będzie debiut Marka Zająca za kierownicą trucka marki Scania, a pilotował go będzie bezgraniczny wielbiciel offroadu – Michał Swędzioł. Interesujące będzie jego starcie z Andrzejem Świgostem, wieloletnim i doświadczonym kierowcą ciężarówki rajdowej.
Zapowiada się ostra walka w klasie Moto, jak dotąd zgłosiło się 13 motocyklistów. Mistrz Polski w Motocrossie i Supermoto oraz dwukrotny Wicemistrz Polski w Rajdach Enduro – Hubert Dzianok będzie miał doborowe towarzystwo.
Niepokorny kierowca, Paweł Bomba dostarczający swoją jazdą na granicy ryzyka wyjątkowych wrażeń kibicom zmierzy się w swej klasie m.in. z Tomaszem Wójcikiem i Arturem Jandą, równie spektakularną załogą, która przygodę z cross country zaczynała od rajdów przeprawowych.
Klasę Super Sport pow. 150 KM zasilą m.in. Kazimierz Bzdyk, gospodarz kolejnej eliminacji DXRacer Super Rally w Chochołowie, góral z krwi i kości, nie tylko rewelacyjny kierowca, ale też konstruktor samochodów rajdowych, załoga Waldek Wojnar i Wojtek Krupa – twórca i konstruktor auta Sam Kruper i przedstawiciel Diabłów Tasmańskich Off Road Team – Tomasz Jachym.
Miłą niespodzianką jest start kilku załóg kobiecych w klasie Sport powyżej i Sport do 150 KM.

Zapewniamy znakomitą atmosferę i bardzo atrakcyjne nagrody.
Zgłoszenia:
http://super-rally.eu/formularzrajdy.html

Szczegóły na naszej stronie:
www.super-rally.eu
i facebook’u:
www.facebook.com/super.rally4x4

Serdecznie zapraszamy,
Zespół SUPER RALLY – CABAŁA Rally Team

Osoba do kontaktu:
Krzysiek
tel. +48 603 948 637

...a może to też Cię zainteresuje:

Dodge ¾ serii WC

Amerykański żołnierz Dodge ¾ jest konstrukcją może i nieco mniej słynną niż legendarny Willys, ale z pewnością nie mniej zasłużoną.

Czytaj dalej >>