OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Dobra zabawa dla każdego – Off-roadowa Majówka Land Serwisu

Tegoroczna edycja Majówki Land Serwisu, jak zwykle przyciągnęła rzesze fanów marki Land Rover. W tym roku udało się pobić rekord frekwencyjny, gdyż na Majówkę przybyło prawie 80 załóg z różnych zakątków Polski, w tym z najdalej położonego Szczecina.

Jak co roku
Impreza tradycyjnie odbyła się w Wieliczce – siedzibie firmy Land Serwis. Pierwsi goście zjawili się już pół godziny przed oficjalnym rozpoczęciem Majówki! Dla uczestników przewidziano wiele atrakcji. Każdy właściciel Land Rovera mógł skorzystać z bezpłatnego przeglądu wraz z diagnostyką oraz zakupić części do auta po wyjątkowo niskich i korzystnych cenach.

W terenie
Jednym z najciekawszych akcentów tego dnia była możliwość pokonania trasy widokowej, która w związku z lokalizacją siedziby firmy przebiegała po malowniczych miejscach Pogórza Wielickiego. Wszystkie załogi poruszały się według roadbooków. Nie zabrakło też elementu rywalizacji sportowej. Na torze off-roadowym w Kokotowie organizator przygotował dla uczestników próby przejazdu w dwóch kategoriach. Zawodnicy, którzy osiągnęli najlepszy czas, mogli liczyć oczywiście na ciekawe nagrody. Specjalne wyróżnienia przypadły również w dwóch kategoriach – za najstarszy samochód Majówki oraz za najdłuższy dojazd na Majówkę.

Dla starszych i młodszych
Organizator przewidział również dodatkowe konkurencje, do których należały między innymi: bieg w spodniach posiadających trzy nogawki (w parze) oraz „walki gladiatorów”, w których brawurowo konkurowali najodważniejsi. Najmłodszym również zapewniono atrakcje w postaci dmuchanych zjeżdżalni oraz elektrycznych samochodzików. Całość uświetniły doskonałe prezentacje z wypraw, a także smakowite przekąski oferowane przez catering. Na koniec odbyło się ognisko, które rozpoczęło mniej formalną część imprezy, a dzięki uczestnikom trwało ono do wczesnych godzin porannych dnia następnego.

Autor: Sylwia Jędras, Zdjęcia: Land Serwis

...a może to też Cię zainteresuje: