OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Acer K650i – mobilny projektor LED o rozdzielczości 1080p

Podsumowanie

  • wykorzystanie światła LED pozwala projektorowi K650i na stabilną projekcję obrazu z żywymi kolorami, przy większym nasyceniu barw niż standardowe projektory z żarówkami żarnikowymi
  • projektor Acer K650i wyposażono w głośniki stereo z technologią DTS Sound i Acer True Harmony, które umożliwiają urządzeniu odtworzenie kinowej głębi dźwięku
  • dzięki czujnikom światła, technologia LumiSense+ inteligentnie dostosowuje obraz w zależności od jasności otoczenia i wyświetlanych treści
  • zmniejszenie poboru energii elektrycznej o 90%, przy żywotności lampy do 30.000 w trybie ExtremeEco
  • łatwość montażu dzięki rozwiązaniu HiddenDongle, możliwości natychmiastowego włączenia/wyłączenia i spakowania projektora bez konieczności czekania na jego ostygnięcie.

 

 

 

Firma Acer wprowadziła do oferty nowy projektor LED 1080p pod nazwą K650i. Nowe urządzenie korzysta z technologii Acer DynamicBlack™, LumiSense+ i ColorPurity+, ColorBoost3D i ColorSafe II, a także najnowszych technologii TI TRP DMD, wzbogacających jakość obrazu, podnoszących głębię naturalnych kolorów nawet przy długotrwałym użytkowaniu i dostosowujących projekcję do jasności otoczenia i wyświetlanych treści.

Projektor K650i obsługuje także technologię MHL®, dzięki czemu można podłączyć urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety, i wyświetlać ich zawartość. Model K650i umożliwia również bezprzewodową projekcję po podłączeniu opcjonalnego dongle bezprzewodowego w gnieździe HiddenDongle, znajdującym się wewnątrz obudowy.

Wyraźna projekcja

Projektor Acer K650i stworzono z myślą o oddaniu atmosfery kinowej w zaciszu domowym dzięki lepszemu nasyceniu kolorów niż tradycyjne projektory z żarówkami żarnikowymi oraz odtworzeniu do 100% kolorów palety NTSC. Urządzenie korzysta z technologii Acer ColorPurity+, ColorBoost3D i ColorSafe II, które pozwalają na oddanie głębokich i czystych barw, podczas gdy najnowsza technologia Acer LumiSense+ dostosowuje obraz do jasności otoczenia. Natomiast technologia DynamicBlack™ pomaga poprawić kontrast obrazu poprzez analizowanie wyświetlanych treści, klatka po kratce, i dynamiczne dostosowywanie poziomu natężenia światła, co pozwala poprawić głębię czerni. Równocześnie, nowe rozwiązanie TI TRP DMD zapewnia lepsze nasycenie barw.

Lampa LED zapewnia także stabilny poziom jasności nawet przy korzystaniu z projektora przez długi okres czasu. Projektor K650i jest bardzo wytrzymały w porównaniu z innymi projektorami i nie zawiera rtęci ani gazów halogenowych. Możliwość natychmiastowego włączenia/wyłączenia i spakowania projektora K650i, dzięki zastosowaniu technologii LED, wyróżniają urządzenia na tle tradycyjnych projektorów. Żywotność lampy LED wynosi co najmniej 30.000 godzin.

Łatwa obsługa

Uwolnij się od kabli i wybierz dongle Acer, aby prowadzić bezprzewodową projekcję w technologii WirelessHD, w rozdzielczości 1080p Full HD i cieszyć się filmami Full HD 3D 60Hz. Dzięki konstrukcji HiddenDongle, dongle instalowany jest pod zdejmowaną pokrywą. Projektor K650i obsługuje także sieć Wi-Fi, co daje użytkownikowi liczne opcje łączności i wyświetlania treści w technologii bezprzewodowej. Źródło dźwięku można podłączyć do projektora za pomocą Bluetooth®, a 4GB pamięci wewnętrznej pozwala przechowywać pliki multimedialne na samym urządzeniu. Projektor posiada dwa wbudowane głośniki stereo 5W z technologią DTS Sound i Acer True Harmony Sound.

Automatyczna korekcja zniekształcenia trapezowego koryguje poziome zniekształcenia obrazu, podczas gdy użytkownik może dodatkowo regulować obraz dzięki czteropoziomowej funkcji korekcji.

Ceny i dostępność

Projektor Acer K650i będzie dostępny w sklepach od września 2016r., w cenie 5999 PLN.

[dg ids=”24670,24671″]

...a może to też Cię zainteresuje:

EarthRoamer XV-LT / XV-LTS / XV-LTSS

Bez rezerwacji Ośmiometrowe nadwozie, prawie siedmiolitrowy silnik, ponad siedem ton masy własnej, panele fotowoltaiczne, kuchnia, łazienka, potężna ładowność pojazdu, ponadprzeciętny

Czytaj dalej >>