OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

2015 Ford Edge Objawienie dla Europy

03

Ford Edge na amerykańskim rynku gości już od 2007 roku. U nas niewiele osób o nim słyszało. Ford postanowił jednak zmienić politykę firmy i uczynić ten samochód produktem bardziej globalnym, szczególnie licząc na duże zainteresowanie i chłonność europejskiego rynku.

Na Los Angeles Auto Show przedstawiono właśnie lifting Forda Edge. Producent nie zdradził szczegółów dotyczących silników, wiadomo tylko tyle, że będzie szeroki wybór jeśli chodzi o nowoczesne układy napędowe – począwszy od hybrydowych.

Wszystko wyjaśni się wkrótce. Godnym uwagi jest za to jeden z systemów wyposażenia – system automatycznego parkowania, który może być obsługiwany pilotem spoza samochodu. Oznacza to, że po znalezieniu ciasnego miejsca parkingowego kierowca i pasażerowie mogą wygodnie opuścić pojazd i przyglądać się jak samochód „sam” parkuje. Tego jeszcze nie było!

...a może to też Cię zainteresuje:

HORCH 15 Kfz 15

Militarny rdzeń Przed wybuchem II wojny światowej niemieckie władze postanowiły uruchomić produkcję samochodów terenowych średniej klasy przeznaczonych dla wojska. Przełomem

Czytaj dalej >>