OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Ważny komunikat dla posiadaczy GPMapa i GPMapa Topo

W imieniu producenta produktów GPMapa i GPMapa Topo – firmy Imagis oraz ich dystrybutora – firmy EXCEL Systemy Nawigacyjne, chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo te produkty. Ogromna liczba ich użytkowników, zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju, świadczy o tym, iż produkty te uznane zostały za ważny element w codziennym wykorzystywaniu nawigacji marki Garmin.

Niestety z ogromną przykrością zmuszeni jesteśmy poinformować, iż ze względu na ograniczenia licencji Garmin, na podstawie której produkty te dotąd powstawały, zarówno GPMapa jak i GPMapa Topo, nie będą produktami aktualizowanymi w przyszłości. Z dniem 1 stycznia 2011, wszystkie produkty rodziny GPMapa zostaną wycofane ze sprzedaży.

W związku z powyższym, pragniemy poinformować, iż dokonanie aktualizacji posiadanych map rodziny GPMapa możliwe będzie wyłącznie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 grudnia 2010. Po tym terminie składanie zamówień aktualizacji, jak również ich realizacja nie będzie już możliwa. Do Państwa decyzji pozostawiamy możliwość skorzystania z oferty zakupu aktualizacji i zapewnienia sobie dostępu do możliwie aktualnych map. Przypominamy iż dla GPMapy w wersji drogowej, jej najnowszą wersją jest GPMapa 2010.3, natomiast ostatnią wersją GPMapy Topo jest wersja 2009.

Jednocześnie informujemy, iż mimo wycofania z oferty produktów rodziny GPMapa, poświęcone im serwisy internetowe www.gpmapa.excel24.pl, www.gpmapa.pl oraz www.gpmapatopo.pl w dalszym ciągu pozostaną do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za wiele lat spędzonych na polskich drogach z GPMapą.

Zespół
EXCEL Systemy Nawigacyjne
IMAGIS S.A.

...a może to też Cię zainteresuje:

Rajdy w weekend

Wczoraj pisaliśmy o tym, że weekend będzie mocny i pełny wrażeń. Dziś nie pozostaje nam nic innego, jak tylko opisać

Czytaj dalej >>