OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

RMF Caroline Team: piaskownica i prolog pokonane.

Wystartował XVI Rajd Drezno-Wrocław. Ponad trzysta załóg z różnych zakątków Europy stanęło na starcie do off-roadowych zmagań. Motocykliści, zawodnicy na quadach, załogi w samochodach i ciężarówkach miały dziś do pokonania prolog i odcinek specjalny na piaskowni.

Prolog polegał na pokonaniu kilku pętli na specjalnie przygotowanym torze w jak najlepszym czasie. Na terenach dawnej fabryki w Dreźnie zawodnicy walczyli z muldami, wodą i dość stromymi podjazdami. „W kilku wąskich miejscach na prologu tworzyły się dziś korki. W momencie gdy właśnie tam grzęzło jedno z aut za nim ustawiała się kolejka. Trzeba było czasami czekać po kilkanaście minut” – opisywał trasę prologu Aleksander Fazi Szandrowski.
Drugi dzisiejszy odcinek to piaskownia pod Dreznem. „Dosyć ciekawy OS. Trochę piasku, dużo zjazdów, jazda na roadbooka. Udało nam się zaliczyć wszystkie punkty kontrolne. Wykręciliśmy dobry czas. Jesteśmy bardzo zadowoleni po dzisiejszym dniu” – dodał na mecie odcinka specjalnego kierowca RMF Caroline Team.

 

Jutro zawodników czeka ponowna walka w piasku, transport do Lipska oraz odcinek specjalny na terenie kopalni odkrywkowej.

 

{gallery}dwc1{/gallery}

 

Jasiek Nałęcz
RMF Caroline Team

...a może to też Cię zainteresuje:

Czarnogóra

Magia Durmitoru Ruszamy na kolejną wyprawę. Tym razem będzie to stosunkowo młody i górzysty europejski kraj – Czarnogóra, która dla

Czytaj dalej >>
GADŻETY NR 184 cz.2

Latarka czołowa Led Lenser XEO 19R Latarka o mocy 2000 lumenów poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach. Urządzenie jest wyposażone w

Czytaj dalej >>