OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Podróż w czasie z Atlantic Zegarkowe nowości w stylu retro

Szwajcarska marka Atlantic, która od 128 lat oddaje w nasze ręce niezawodne zegarki, w sezonie wiosna-lato 2016 zabiera nas w podróż w czasie. Super De Luxe – najnowsza linia męskich czasomierzy – nawiązuje swoim wzornictwem do historycznego modelu z lat 60-tych. Na zegarki z nowej kolekcji powróciło dawne logo marki, a kopertę chroni unikatowe, najtrwalsze na rynku wypukłe szkło szafirowe, którego kształt był również cechą charakterystyczną modelu z tamtych lat.
Dzisiaj styl retro jest jednym z najwyraźniej zaznaczających się trendów na tle ciągle zmieniającej się mody. Szwajcarska marka sięga po swój design sprzed pięciu dekad i nadaje mu nową duszę. Najnowsze modele Atlantic Super De Luxe z pewnością przypadną do gustu koneserom oraz wielbicielom klasycznego wzornictwa.


Zegarki wyposażono w wypukłe, szafirowe szkło o charakterystycznym kształcie, co w porównaniu do popularnych szkieł mineralnych czy tych z tworzyw sztucznych – czyni je najtrwalszym na rynku i niezwykle odpornym na wszelkie zarysowania powstałe podczas użytkowania.
Na tarczę zegarków powróciło logo marki w wersji z lat sześćdziesiątych, co dodatkowo podkreśla retro inspirację. Szwajcarską precyzję i dbałość o najmniejsze szczegóły doskonale obrazują m.in. indeksy, które w każdym egzemplarzu nałożono ręcznie.
Informacja prasowa
Pod tarczą zegarków z retro kolekcji kryje się niezawodny, szwajcarski mechanizm kwarcowy. W zależności od modelu, koperta zegarka o średnicy 42mm występuje w złotym lub srebrnym kolorze. W kolekcji znajdziemy czasomierze na paskach z wysokiej jakości skóry oraz na delikatnych bransoletach o bardzo drobnym splocie. Wodoszczelność zegarków utrzymana jest na poziomie 50m czyli 5 ATM i wszystkie wykonane są ze stali szlachetnej odpornej na korozję.
Modele zegarków Atlantic stylizowane na lata 60-te pojawią się w sprzedaży już pod koniec kwietnia. Ceny zegarków Super De Luxe wahają się od 1670 PLN do 1875 PLN.

[dg ids=”24070″]

...a może to też Cię zainteresuje:

Napęd 4Motion

Czterolokomocja Dzieje napędu na obie osie są równie długie jak historia samej motoryzacji. Nie bez przyczyny tak często sięgano po

Czytaj dalej >>