OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

PAJERO OWNERS CLUB ZAPRASZA NA ZLOT!

Klub miłośników samochodów terenowych marki Mitsubishi zaprasza wszystkich chętnych na 4. Zlot Pajero Owners Club, który odbędzie się w dniach 7-9 czerwca bieżącego roku w słynącej z ciekawej historii miejscowości Leśna w województwie dolnośląskim.

„Pierwsi osadnicy pojawili się w Leśnej prawie 870 lat temu. Ponad 760 lat temu powstała tam warownia graniczna a blisko 500 lat temu – pierwszy targ. Byliśmy ciekawi, jak to miejsce wygląda dzisiaj.” – uzasadnia wybór bazy zlotu Eugeniusz Łukasiak – podróżnik i założyciel Pajero Owners Club.

Na uczestników zlotu czeka wiele atrakcji, a wśród nich podziwianie najstarszego drzewa oraz najstarszej elektrowni wodnej w Polsce, piątej co do wysokości zapory, legendarnego zamku o prawie ośmiuset letniej tradycji, czy tajemniczych, nigdy nie zbadanych sztolni powstałych w wyniku katorżniczej pracy więźniów obozu Gross Rosen. A wszystko w otoczeniu niesamowitej przyrody – gór Pogórza Izerskiego i wód jeziora, pomiędzy którymi prowadzą przepiękne górskie drogi i ścieżki.
Zlot rozpocznie się w piątek, 7 czerwca, kolacją i powitaniem uczestników przez władze gminy. W sobotę organizatorzy oferują przejazd samochodami ciekawą trasą z roadbookiem, zwiedzanie wg. autorskiego przewodnika lub wycieczki rowerowe lub kajakowe. Po południu na uczestników czekają konkursy o puchar Burmistrza Leśnej – między innymi test Stewarda, prowadzenie po omacku z pilotem i w alko goglach oraz ognisko. Dodatkowo planowany jest rejs statkiem po Jeziorze Leśniańsko-Złotnickim, z widokiem od strony wody na zaporę oraz zamek. Zlot zakończy się niedzielnym śniadaniem i rozdaniem nagród.
Dodatkowe informacje i zapisy:

http://www.pajero.org.pl/index.php?id=222

kontaktpajero.org.pl lub szyszkowa@pajero.org.pl .

...a może to też Cię zainteresuje:

Josef Machacek rezygnuje

Czeski zawodnik Josef Machacek po „przepychankach” z organizatorami Dakaru podjął decyzję o rezygnacji z udziału w tej imprezie. Silnik zamontowany

Czytaj dalej >>
AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY