OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Okuty stalą G-SHOCK G-STEEL

Fani niezniszczalnego zegarka G-SHOCK w odsłonie nieco bardziej eleganckiej – stalowej, ale nadal nieprzyzwoicie wytrzymałej mogą już zacierać… nadgarstki. Marka bowiem wprowadza na rynek linię G-STEEL w wersji na stalowych bransoletach. To nie wszystko. Aby zachować wytrzymałość i odporność na uderzenia, której nigdy nie zagwarantuje wyłącznie wspomniany metal, japońscy inżynierowie zaprojektowali zegarki w bardzo sprytny sposób.


Bransolety kolekcji G-STEEL mają dwie wyróżniające je cechy. Z jednej strony posiadają zdecydowanie sztywniejsze i twardsze teleskopy, z drugiej natomiast odpowiednie luzy między ogniwami sprawiają, że bransoleta wytrzymuje znacznie więcej w momencie uderzenia czy nadepnięcia. Funkcjonalny dualizm zastosowano również w innym elemencie zegarka. Połączenie analogowego z cyfrowym wyświetlaczem nie tylko ułatwia korzystanie ze wszystkich funkcji, ale również sprawia, że odczytywanie wartości jest bardziej przejrzyste. Ma to spore znaczenie, ponieważ prezentowana kolekcja odznacza się sporą dawką opcji. G-SHOCK G-STEEL wyposażone są w stoper, timer, 5 alarmów, kalendarz automatyczny, zasilanie słoneczne oraz wskaźnik naładowania. Nieocenioną dokładność godziny gwarantuje wbudowany odbiornik sygnału radiowego, a jak na wysokiej klasy zegarek przystało posiada również wysokiej klasy wodoszczelność równą 200m.

Kolekcja G-SHOCK G-STEEL to 4 zegarki: GST-W110D-1A, GST-W110BD-1A2, GST-W100D-1A2 oraz GST-W100D-1A4. Różnią się kolorystyką wykończenia, z czego najbardziej charakterystyczny to model GST-W110BD-1A2 w czerni. Ceny zegarków od 1490 do 2190zł.

DOCX

...a może to też Cię zainteresuje:

Kambodża

MUTT-ing in Cambodia Pierwsze promienie słońca wstającego leniwie nad prastarym Imperium Khmerskim odkrywają dla nas wieże Ankgor Wat i odbijają

Czytaj dalej >>