OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Offroad w Górach Kaczawskich

Pierwsza edycja Wiosennego offroadu w Górach Kaczawskich przeszła do historii. Imprezę możemy zaliczyć do bardzo udanych. Uczestnicy wyjechali zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i umiejętności. Na trasie było wszystko czego oczekujemy od tego typu zmagań. Słońce przeplatane deszczem, trochę błota, oraz zapierające dech w piersiach widoki.

Pierwszy, nocny etap przysporzył uczestnikom niemałych trudności. Piętnastokilometrowa trasa spowita ciemnością nie była już tak łatwa do przejechania jak w dzień. Problemy nawigacyjne oraz na koniec dość duże błoto sprawiły, że wróciliśmy do bazy trochę później niż planowaliśmy ;) W sobotę osiemdziesięciokilometrową trasę pomiędzy wygasłymi wulkanami załogi pokonały nad pozór dobrze. Wydaje się, że największy w tym udział miała Justyna w zespole z Mirkiem która idealnie poprowadziła według zaplanowanej trasy. Na trzeci dzień relaks – wejście na Czartowską Skałę oraz spacer Wąwozem Myśliborskim. Traf chciał, że w rajdzie brały udział same Nissany Patrole oraz dzielnie dotrzymujące kroku pozostałym uczestnikom – Mitsubishi L200.

Wieczorami, dla zachęty, snuliśmy opowiadania o dalekich podróżach. Popijając bułgarskie wino oglądaliśmy slajdy z wypraw w różne, raz dalsze innym razem bliższe, zakątki świata. Wśród uczestników rajdu mieliśmy solenizanta. Patryk obchodził swoje dziesiąte urodziny. Z rąk Sławka otrzymał prezent który z pewnością zachęci go do kontynuowania offroadowej przygody.
Do zobaczenia wkrótce.

 

{gallery}warminski3{/gallery}

Informacja, zdjęcia: Sławomir Kosz

 

...a może to też Cię zainteresuje:

Goal Zero Yeti 150

Mamy czas urlopów i podróży w nieznane. W takich sytuacjach, może pojawić się konieczność podładowania różnych urządzeń elektrycznych. Dobrym rozwiązaniem

Czytaj dalej >>