OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Premiera książki „Start do wielkiej przygody Akademia 4×4”

Pierwsze egzemplarze nowego podręcznika do nauki jazdy w terenie – „Start do wielkiej przygody Akademia 4×4” – zadebiutowały podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych, które odbyły się w Warszawie w dniach 16-18 listopada. Wydawca dołożył wszelkich starań, by zdążyć z książką na czas.

Na stoisku marki Jeep, na głównej hali, obecny był gość specjalny – autor „Akademii 4×4” – Grzegorz Surowiec, który rozmawiał z czytelnikami i wymieniał uwagi dotyczące zasad jazdy w terenie.

„Akademia 4×4” to swego rodzaju biblia off-roadu, jak określił ją jeden z recenzentów, zaskoczony obszernym potraktowaniem tematu jazdy poza utwardzonymi szlakami. Czytelnik na ponad 200 stronach może odnaleźć informacje na temat zasad pokonywania przeszkód terenowych, takich jak błoto, piasek, koleiny i wzniesienia. Informacje te zostały poprzedzone opisem właściwości terenowych pojazdu i zasad jego użytkowania. Podręcznik zawiera też szereg informacji dotyczących działania poszczególnych podzespołów terenówki – ich znajomość ułatwia zrozumienie zasad obowiązujących podczas poruszania się w terenie. Na kilkunastu stronach opisano też akcesoria off-roadowe, w tym: bagażniki dachowe, zderzaki i orurowania, GPS-y i opony.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.akademia.off-road.pl

...a może to też Cię zainteresuje:

Toyota Hilux AT35 Arctic Bison

Bizon na 35 calach Przedstawiamy Arktycznego Bizona z przerobionym podwoziem oraz wieloma innymi modyfikacjami zwiększającymi dzielność terenową i funkcjonalność tego

Czytaj dalej >>