OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Największy zlot samochodów marki Land Rover w Polsce

Na największy zlot samochodów Land Rover w Polsce przybyło ponad 160 samochodów z całej Europy. Fani off-roadowej jazdy mogli przetestować swoje samochody na wymagających terenach malowniczego poligonu drawskiego. Partnerem Międzynarodowego Zlotu Miłośników Pojazdów Marki Land Rover „Land Rover Only” była firma JLR Polska – generalny importer samochodów Land Rover w naszym kraju oraz diler – Karlik Poznań.

Zlot miłośników Land Roverów odbył się w Drawsku Pomorskim w dniach 12-15 lipca. Na bagnach, piaskach i otwartych przestrzeniach największego w Europie poligonu wojskowego o powierzchni ponad 36.000 hektarów odbyły się terenowe zmagania samochodów marki Land Rover od twardych Defenderów, przez rodzinne Freelandery 2 i wszechstronne Discovery 4, po luksusowe Range Rovery.

„Land Rover Only to impreza terenowo-rodzinna, podczas której każdy fan Land Roverów może sprawdzić swoje umiejętności. To także doskonała okazja, by przetestować możliwości swojego samochodu w różnorodnych warunkach” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

Uzupełnieniem programu zlotu był Festiwal Filmów Podróżniczych LR ONLY ADVENTURE obejmujący zarówno filmy przeznaczone dla najmłodszych widzów, jak również ciekawe prezentacje z wypraw. Organizatorem „Land Rover Only” był MT Poland Team.

Informacja/zdjęcia: Land Rover

...a może to też Cię zainteresuje:

Bentley i Dakar?

Brytyjski magazyn „Car” informuje, iż w najbliższej edycji Rajdu Dakar najprawdopodobniej wystartuje załoga Bentleya. Tak, to nie prima aprilis. Nadwozie samochodu

Czytaj dalej >>