OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Najbardziej niezawodny samochód 4×4

W Anglii przeprowadzono badanie statystyczne oparte na dużej próbie równej niemal 70 tys. opinii respondentów. Ankieta dotyczyła poziomu niezawodności aut w dwóch grupach wiekowych: w wieku do trzech lat i od czterech do ośmiu lat. 

Na podstawie analizy magazyn konsumencki Which?, Mitsubishi Outlander został uznany za jeden z pięciu najbardziej niezawodnych pojazdów w klasie SUV/4×4.

Pytania kwestionariusza dotyczyły awarii, usterek i innych problemów, które w okresie użytkowania samochodu spowodowały konieczność wizyty w punkcie serwisowym lub były przyczyną całkowitego unieruchomienia pojazdu.
Uzyskując ocenę niezawodności na poziomie 87%, Mitsubishi Outlander z roku modelowego 2007 znalazł się wśród pięciu najbardziej niezawodnych samochodów 4×4.
Outlander to jeden z najbardziej lubianych przez polskich klientów model typu SUV. Wyróżnia go ciekawa stylistyka nadwozia, przestronne i funkcjonalne wnętrze oraz dobre własności jezdne.
Od połowy lipca w ofercie znalazła się wersja Intense Plus z benzynowym 2-litrowym silnikiem z systemem zmiennych faz rozrządu o mocy 147 KM, manualną skrzynią biegów i napędem na przednią oś. Jest ona szczególnie interesująca dla klientów, którzy szukają samochodu tej klasy z bogatym wyposażeniem, ale w atrakcyjnej cenie (101 290 zł).
Na liście wyposażenia standardowego Outlandera Intense Plus 2.0 MIVEC MT znajdziemy m.in. system nagłośnienia Rockford Fosgate, reflektory bi-ksenonowe (HID) z systemem doświetlania zakrętów, centralny zamek z dostępem bezkluczykowym, automatyczną klimatyzację oraz systemy aktywnej stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji (ASTC), ABS z EBD, ESS – ostrzegania o nagłym hamowaniu i 7 poduszek bezpieczeństwa.

Źródło: samar.pl

...a może to też Cię zainteresuje: