OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

MAGAZYN 4×4

okladka166_05zamow_go

Oto kolejny numer miesięcznika OFF-ROAD PL Magazyn 4×4 A w nim m.in:

Mitsubishi ASX 1.8 DID 4WD 6MT
Nissan Qashqai +2 1.6 dCi
Pojedynek Judo
ASX z zadziornym przodem może się podobać. Qashqai w kwestiach stylizacyjnych jest bardziej powściągliwy. Za to mamy tu nadwozie „+2”. Obecni od kilku lat na rynku dwaj rywale trzymają się nieźle. Qashqai sprzedaje się lepiej niż dobrze i powoli ustępuje miejsca swojemu następcy. ASX cieszy się też niezłą popularnością. Czy zasadnie? Czy masowy klient wie co kupuje?

Can-Am Outlander 6×6
Terenowy transporter
Can-Am Outlander 6×6 to pojazd, który już chyba niewiele ma wspólnego z małym rekreacyjnym quadem, a bardziej z pełnowartościowym pojazdem użytkowym z bardzo skutecznym trzyosiowym napędem.

Nissan Navara D40
Z nowym „zawiasem”
Zaczyna się sezon letnich wypraw. Niektórzy wyciągają z garażu podreperowane przez zimę samochody. Ci bardziej zapracowani o przeróbkach swoich pojazdów pomyślą zapewne na kilka dni przed wyruszeniem w trasę. Wśród naszych czytelników znajdą się zapewne i tacy,którzy zdecydują się na ingerencję w zawieszenie. Przygotowaliśmy dla nich krótki przewodnik (w formie instrukcji) dotyczący zmiany zawieszenia. Modyfikacji oraz zdjęć dokonał niemiecki producent trail master by maas. Za królika doświadczalnego posłużył Nissan Navara D40. Zaczynajmy.

Nissan Xterra
Pośród betonowej dżungli
Nowy Jork, kilkumilionowe miasto, betonowa dżungla, i samochód terenowy… Coś tu się nie zgadza. Po co komuś samochód terenowy w wielkim mieście, gdzie najbliższa możliwość zjechania z asfaltu jest co najmniej godzinę drogi poza miasto autostradą?! A co, gdy po kilku wakacyjnych wyprawach w Bieszczady i na podkarpackie bezdroża człowiek zakochał się w offroadzie i oprócz samochodu terenowego o niczym innym nie marzy? A jednak czasem można się przekonać, że i w dżungli taki samochód jest potrzebny.

menu166_04

 

 

zamow_prenumerate_2014Skrót najciekawszych informacji:

  • Mitsubishi ASX 1.8 DID 4WD 6MT
    Nissan Qashqai +2 1.6 dCi
  • Can-Am Outlander 6×6
  • Nissan Navara D40
  • Nissan Xterra
  • Głębokość brodzenia, prześwit i podwozie
  • Pz V Panther D
  • Volkswagen Multivan Alltrack