OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

MAGAM TROPHY 2010 – Prolog

W niedzielę odbył się prolog rajdu, podczas którego w Miastku fani motoryzacji spędzali czas na festynie rodzinnym. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych – były symulatory F1, przejazdy monstertruckiem, dmuchańce, mega plac zabaw, a czas podczas pikniku urozmaicił zespół The Beatlemen.

Na poszczególnych OS rajdu znajdują się „próby” (krótkie odcinki o ekstremalnym charakterze, na których zawodnicy zdobywają dodatkowe punkty). Podczas rajdu prowadzone są klasyfikacje: prologu, etapu, końcowa. Kolejność końcowa załóg wynika z sumy czasów i kar otrzymanych na prologu i poszczególnych etapach.

Najbliższa edycja rajdu będzie wydarzeniem szczególnym ze względu na X jubileusz. Załogi będą mogły liczyć na extremalny test możliwości swoich i sprzętu na trasach rajdu obfitujących w liczne odcinki specjalne w urozmaiconym terenie (głębokie błoto, przeprawy wodne, piasek, odcinki leśne i piaszczyste oraz trudne trawersy).

Magam Trophy jest najtrudniejszym rajdem przeprawowym w Europie, w którym startują czołowe polskie i europejskie załogi najbardziej zaawansowanej kategorii off-road extreme. Magam Trophy 2010 jest oficjalną eliminacją rajdu Rainforest Challenge 2010 w Malezji.

{gallery}magam2010prolog{/gallery}

Informacja, zdjęcia: Magam Trophy

...a może to też Cię zainteresuje:

AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY