OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Laur Klienta 2010 dla Hondy CR-V

Już po raz drugi z rzędu Honda CR-V zdobyła pierwsze miejsce w programie „Laur Klienta” w kategorii samochody terenowe. W tegorocznej, szóstej edycji projektu doceniona została najnowsza, zmodernizowana wersja modelu.

„Laur Klienta/Konsumenta”, największy program konsumencki w kraju, to zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, którego wyniki dają obraz popularności danego produktu w jego kategorii.

Tytuł nadany modelowi CR-V przez organizatora konkursu w rzeczywistości przyznany został przez polskich konsumentów. Jest on potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o SUV-ie marki Honda oraz formą jego zbiorowej rekomendacji.

W tegorocznej edycji konkursu brane były pod uwagę dwie główne składowe: ogólnopolskie badania ankietowe oraz głosowanie czytelników Rzeczy o Biznesie, dodatku w Rzeczpospolitej.

Ankietę w postaci rozmów bezpośrednich oraz wywiadów telefonicznych w największych miastach Polski przeprowadziła firma Kowalski Pro-Media, wydawca Rzeczy o Biznesie.

Oceniana była przede wszystkim znajomość produktu, jakość, przywiązanie klienta do marki, chęć rekomendacji znajomym oraz wpływ doświadczeń osobistych na decyzję zakupu.

Informacja : Honda Zdjęcia: Archiwum

...a może to też Cię zainteresuje:

Coupe 4×4

Moda na skos Nieodgadnione są meandry planów marketingowców, którzy pragną kształtować świadomość potencjalnych nabywców samochodów. Dość dziwna wydaje się popularność

Czytaj dalej >>
Polaris Ranger Crew XP 1000
Farmer

Polaris Ranger Crew XP 1000 Polaris Ranger Crew został zaprojektowany tak, by zostawić swoich konkurentów daleko w tyle. Taką przewagę

Czytaj dalej >>