OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Land Rover przyznał stypendium w ramach programu “Go Beyond”

Land Rover przyznał tegoroczne stypendium w ramach programu „Go Beyond”. Wsparcie otrzymała grupa „Pushing The Limits”, która wspiera działania osób niepełnosprawnych. Pomoc ze strony Land Rovera w ramach programu „Go Beyond” obejmuje wsparcie finansowe oraz pomoc przy organizacji wyprawy i użyczenie samochodów Land Rover Defender 110.

Tegoroczne stypendium zostało przyznane zespołowi o wymownej nazwie „Pushing The Limits” („Przesuwanie Granic”), którego liderem jest Andy Campbell. Jest on niepełnosprawnym działaczem, który prowadzi aktywny styl życia i uprawia sporty ekstremalne, m.in. kajakarstwo, paralotniarstwo, kolarstwo ręczne. Swoją postawą udowadnia, że życie osoby poruszające się na wózku nie oznacza rezygnacji ze swoich pasji.

„Życie jest przygodą, którą należy zbadać i poznać w każdym calu. Bycie osobą niepełnosprawną oznacza jedynie tyle, że trzeba być nieco bardziej pomysłowym i upartym, by dotrzeć tam, gdzie się chce. Dzięki Royal Geographical Society oraz firmie Land Rover będę miał szansę dotrzeć do miejsc, do których nie miałem szans pojechać wcześniej” – podsumowuje Andy Campbell.

Informacja/zdjęcia: LR

admitted

...a może to też Cię zainteresuje: