OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Land Rover oficjalnym partnerem Impact Festival 2012

Land Rover jest oficjalnym partnerem Impact Festival 2012. Modele z portfolio marki będą obsługiwać festiwal od strony technicznej. 27 lipca w Warszawie wystąpią m.in. Red Hot Chili Peppers, Kasabian, The Vaccines czy I Blame Coco.

 

„Organizatorzy festiwalu docenili modele z portfolio marki Land Rover za ichwszechstronność i niezawodność. Nasze samochody sprawdzają się w każdej sytuacji – zarówno w terenie, jak i w warunkach miejskich” – powiedział Przemysław Szafrański, Land Rover Brand Manager.

Do obsługi Impact Festival 2012 JLR Polska Sp. z o.o. przeznaczyła modele Land Rover Defender oraz Land Rover Freelander 2.

Model Land Rover Defender to najmocniejszy samochód w portfolio marki, o największych możliwościach jazdy w każdych warunkach. Pierwsza wersja została wyprodukowana w 1948 roku. Od tego czasu był wielokrotnie modyfikowany, ale zachował niezrównaną wytrzymałość.

Land Rovera Freelander 2 charakteryzuje dynamiczny projekt, sportowa sylwetka i ostro rzeźbione linie nadające mu dynamizmu. Eleganckie wnętrze i duże możliwości terenowe sprawiają, że samochód jest gotowy na każdą drogę. Całkowita objętość przestrzeni bagażowej wynosi 1670 litrów przy podniesionych tylnych siedzeniach. Metr odległości pomiędzy nadkolami zapewnia dodatkowe miejsce do przewożenia ładunków o nieporęcznych kształtach.

Informacja/zdjęcia: LR Polska

...a może to też Cię zainteresuje:

Nissan Ariya

Nissan przygotowuje wprowadzenie na rynek nowego elektrycznego crossovera Ariya. Jego koncepcyjną wersją jest Ariya Concept, której futurystyczny i sportowy wygląd

Czytaj dalej >>
Holland Africa Truck
Pustynni giganci

Holland Africa Truck Holland Africa Truck to pasja do off-roadu i wolności w rozmiarze XL. To świetni ludzie i trzy kultowe ekswojskowe ciężarówki MAN, które od

Czytaj dalej >>
Z daleka Cedr można rozpoznać po umieszczonym z boku maszcie
GAZ 69 R-104AM Cedr

Radiogazik Dla Aleksieja z Moskwy ten gazik miał być pierwszym w jego kolekcji, w której znajdował się już BTR-40 i

Czytaj dalej >>