OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Krzysztof Hołowczyc wybiera klocki hamulcowe Breck

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych, trzykrotny mistrz kraju, mistrz Europy oraz zdobywca 3. miejsca w Dakarze został ambasadorem polskiej marki klocków hamulcowych Breck. W ramach zawartego porozumienia sportowiec użyczy swojego wizerunku na potrzeby działań reklamowych, marketingowych oraz PR.

Krzysztof Hołowczyc wybiera klocki hamulcowe Breck_1

Zaangażowanie ambasadora jest początkiem, a zarazem kluczowym elementem nowej strategii promocyjnej marki Breck. W pierwszej fazie działań szczególny nacisk zostanie położony na podkreślenie atutów systemu Compress Control, który gwarantuje, że każdy z wyprodukowanych klocków hamulcowych oferuje identyczną, wysoką jakość.

„Nawiązanie współpracy z tak uznanym sportowcem jak Krzysztof Hołowczyc jest kolejnym etapem w dynamicznym rozwoju marki. Od lat jesteśmy synonimem jakości i niezawodności, docenianych przez klientów na całym świecie, czego najlepszym dowodem jest rosnąca sprzedaż naszych klocków hamulcowych. Nie mam żadnych wątpliwości, że nasz nowy ambasador znacząco przyczyni się w realizacji zakładanych celów biznesowych” – mówi Marek Żak, prezes spółki Lumag, producenta klocków hamulcowych Breck.

Marka współpracuje obecnie z 10 tysiącami warsztatów samochodowych, a w swoim portfolio posiada ponad 380 produktów dostosowanych do różnych modeli samochodów. Jednocześnie zatrudnieni w zespole badawczo-rozwojowym specjaliści nieustannie pracują nad nowymi referencjami. Każda z nich przed rozpoczęciem regularnej produkcji musi spełnić wysokie normy jakościowe, znacznie przekraczające ogólnie przyjęte standardy. W rezultacie każdy użytkownik produktów Breck ma świadomość, że zamontowane w jego pojeździe części gwarantują maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa.

„Jako kierowca rajdowy zawsze przykładam najwyższą wagę do umieszczanego w moich samochodach sprzętu. Wielokrotnie obserwowałem, jak właściwy dobór poszczególnych części przesądza o sukcesie lub porażce nawet najlepszych zawodników. Możliwość poznania z bliska procesu produkcji oraz wyniki przeprowadzanych testów potwierdziły moje przekonanie, że klocki Breck zapewniają wysoką jakość i dlatego z czystym sumieniem polecam je znajomym” – komentuje Krzysztof Hołowczyc, ambasador marki Breck.

Więcej o produktach marki Breck na stronie www.breck.pl.

O marce Breck
Marka Breck, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości klocków hamulcowych dla samochodów osobowych, powstała w 2003 roku. W swoim portfolio posiada ponad 380 produktów dostosowanych do różnych modeli pojazdów. Oferta marki jest nieustająca rozwijana dzięki zaawansowanemu Działowi Badań i Rozwoju. Produkty Breck powstają w jednej z najnowocześniejszych fabryk materiałów ciernych w Europie Środkowo-Wschodniej, zlokalizowanej w Budzyniu w województwie wielkopolskim. Autorski system Compress Control gwarantuje, że każdy produkt wytworzony w zakładzie oferuje tę samą, wysoką jakość. Breck wchodzi w skład firmy Lumag, która co roku sprzedaje na całym świecie ponad 8 milionów klocków hamulcowych do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

[dg ids=”23850,23851″]

...a może to też Cię zainteresuje:

I RAJD GNOMÓW

STOWARZYSZENIA MOTO BŁOTO ŁÓDŹ zaprasza na I RAJD GNOMÓW, który odbędzie się 4 czerwca 2016 w okolicach Łodzi. Tym razem

Czytaj dalej >>
AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY