OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

KRD Team trening z Hołkiem, długi weekend w terenie.

Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej żyją wszyscy kibice, sportowcy innych dyscyplin także. Przerwy między oglądaniem kolejnych meczów wykorzystują jednak na intensywne treningi.Martin Kaczmarski, kierowca rajdowego teamu KRD, trenuje od poniedziałku z Krzysztofem Hołowczycem na poligonie wojskowym w Bornem Sulinowie.

– Chcę uczyć się od najlepszych, jestem zadowolony, że Krzysztof Hołowczyc zgodził się pomóc w treningach – mówi Martin. – Uwagi Krzysztofa są niezwykle cenne. Każdy trening z nim, to kolejna porcja wiedzy i praktyki. Odnoszę wrażenie, że Krzysztof Hołowczyc jest zadowolony z postępów, jakie robię.

– Auto świetnie się spisuje, jest przewidywalne, co jest szczególnie cenne w technice jazdy – mówi Bartek Boba, pilot KRD Team. Po obniżeniu środka ciężkości tył samochodu się uspokoił.

W poniedziałek pierwszy dwunastogodzinny trening odbył się na piaszczystych terenach. Dzisiejszy jest prowadzony na twardej nawierzchni.

– Team coraz lepiej współpracuje ze sobą – dodaje Martin. – Docieramy się. Wciąż sprawdzamy możliwości samochodu. Zdaniem Hołowczyca, Bowler to rasowy samochód rajdowy, co stawia przede mną szczególne wymagania.

Martin ma już kolejne plany dotyczące treningów z Krzysztofem Hołowczycem.

Info: KRD Team

...a może to też Cię zainteresuje:

Land Rover dla 007

O ile James Bond pijący Heinekena (w najnowszym Skyfall) może wydawać się jakąś pomyłką, o tyle Land Rovery w filmie

Czytaj dalej >>