OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

KAGER TERENOWIEC SUPER RALLY epilog 2015

Gmina Bukowina Tatrzańska, 13 – 14.11.2015

Super Rally zaprasza do Gminy Bukowina Tatrzańska!
Sezon 2015 zakończy listopadowy „epilog” z rywalizacją na górskich, technicznych i widokowych trasach cross country. Tak blisko Tatr jeszcze nie jeździliśmy!

 

SUPER_RALLY_plakat_epilog_Bialka_2015

 

Najwyższa część – Tatry Wschodnie – Havrań, Lodowy Stit i pozostałe szczyty słowackich Tatr Bielskich. Wszystko jak na dłoni. Piękna panorama całych najwyższych polskich gór doda smaku zaciętej rywalizacji. KAGER TERENOWIEC SUPER RALLY epilog to niepowtarzalna okazja na rywalizację sportową w takiej scenerii!

 

Honorowy Patronat nad imprezą objął Wójt Bukowiny Tatrzańskiej – Stanisław Łukaszczyk:

„ – Gmina Bukowina Tatrzańska jest atrakcyjna o każdej porze roku. Wiosną latem i jesienią można przemierzać tatrzańskie szlaki, które liczą ok. 210 km, zimą oddać się białemu szaleństwu. Bezpieczne trasy narciarskie, a przede wszystkim dobra, wzorowana na krajach alpejskich organizacja stacji narciarskich w Gminie Bukowina Tatrzańska, sprawia, że należą one do czołówki zimowych ośrodków w Polsce. Po górskich wędrówkach, biegach czy intensywnych zjazdach warto skorzystać z basenów termalnych, kompleksów rekreacyjno-rehabilitacyjnych z rozległymi aneksami SPA największych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie.

W tym roku ofertę Gminy Bukowina Tatrzańska wzbogacamy o Kager Terenowiec Super Rally. Podobnego wydarzenia w kalendarzu imprez odbywających się na naszym terenie jeszcze nie było i żywię nadzieję, że na stałe wpisze się w „nasz krajobraz.”

 

Odbiory administracyjne i Badania Kontrolne odbędą się w piątek – 13.11.2015 w bazie imprezy – Hotel Bania / Kotelnica Białczańska. Obowiązkowy objazd trasy połączony z odprawą przewidziany jest około godziny 18.00. Start w sobotę o 8:30.

 

Bezpośrednio po zakończeniu wręczenia nagród dla zwycięzców „Kager Terenowiec Super Rally Epilog 2015” przystąpimy do dekoracji zwycięzców klasyfikacji sezonu 2015 Kager Terenowiec Super Rally.

 

Podziękowania należą się sponsorom i partnerom imprezy: Kager, 4×4 Terenowiec, Gmina Bukowina Tatrzańska, Penrite, TAG Heuer, Manta, iXXL, Ziaja Yego, Inflandia, Tubes International, Hotel Bania**** – Thermal & Ski, Kotelnica Białczańska, Taurus Sea Power, Can Am, Knapmotor, DXseat, oponyquad.pl, KH-Kipper, eopony4x4.pl, Kabanos, Karguii, NSGR.

 

Dariusz Skubis i Adam Murzyn (Sand Rally Team) – zawodnicy startujący w klasie Sport powyżej 150 KM:
„ – Zorganizowanie epilogu w Bukowinie Tatrzańskiej jest bardzo dobrym pomysłem! To doskonała okazja do spotkania się w pięknej górskiej scenerii, a także sprawdzenie swoich umiejętności na nowej trasie, która z pewnością, jak wszystkie trasy Super Rally, będzie obfitowała w szereg technicznych oraz szybkich sekwencji. Wraz z naszą ekipą przyjedzie wciąż powiększające się grono wiernych kibiców, którzy wspierają nas duchowo i technicznie, a po rajdach nie szczędzą swojego prywatnego czasu i wiedzy pomagając nam doprowadzić zmęczone auto po Super Rally.
Naszą pasję zamierzamy kontynuować w 2016 r., by w dalszym ciągu cieszyć się niepowtarzalnym klimatem rajdów cross country organizowanym przez Super Rally. Imprezy te są dla nas formą sportu, odpoczynku, a niejedno-krotnie zastrzykiem adrenaliny. To także okazja do spotkania się z grupą super pozytywnie zakręconych ludzi. Mamy także nadzieję na podjęcie rywalizacji w klasyfikacji generalnej Super Rally.
Do zobaczenia w Bukowinie Tatrzańskiej i podczas kolejnych rund Super Rally edycji 2016. Pozdrawiamy Sand Rally Team.”

PROGRAM

PIĄTEK, 13.11.2015

15:00 – 21:00 – rejestracja zawodników.
Klasy: Moto, Quad 2×4, Quad 4×4, UTV, Sport do 150 KM, Sport pow. 150 KM,
Super Sport do 150 KM, Super Sport pow. 150 KM, Truck
15:00 – 21:00 – badanie kontrolne pojazdów
18:00 – obowiązkowy objazd trasy.
21:00 – odprawa zawodników

SOBOTA, 14.11.2015

8:00 – otwarcie biura rajdu
8:30 – START pierwszej załogi z bazy rajdu
19:00 – ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów zwycięzcom Kager Terenowiec Super Rally Epilog 2015 oraz dekoracja zwycięzców klasyfikacji sezonu 2015 Kager Terenowiec Super Rally

Biuro i Baza rajdu: 
Hotel Bania **** Thermal & Ski / Kotelnica Białczańska / ul. Środkowa 181, Białka Tatrzańska

...a może to też Cię zainteresuje: