OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

IV Targi Motocyklowe Motorcycle Show & I Targi Off-Road Show

glowna

Motocykle z off-roadem w tle!

Tegoroczne, czwarte już z kolei wrocławskie Targi Motocyklowe „Motorcycle Show”, po raz pierwszy połączone zostały z Targami Off-Road Show. Czy taki pomysł okazał się sukcesem? O tym już powinni zdecydować sami odwiedzający. Ci, którzy byli zainteresowani przede wszystkim tematyką samochodów terenowych, po wrocławskim weekendzie mogą czuć lekki niedosyt.

W części motocyklowej zaprezentowało się aż 84 wystawców – co jest sporym wynikiem i również może świadczyć o tematyce przewodniej imprezy. Natomiast strefa Wrocław Off-Road Show gościła jedynie 15 wystawców.

Atrakcje

Przez 2 dni targów Halę Stulecia odwiedziło, aż 12 000 osób z całej Polski. Kolejka do kas utwierdziła zwiedzających w przekonaniu, że temat całej imprezy jest trafiony w stu procentach. Widać, że osób zainteresowanych motoryzacją przybywa, a spotkania tematyczne zaczynają cieszyć się coraz większym zainteresowaniem.

Plan targów obejmował sporą dawkę atrakcji. W każdym dniu widzowie mieli okazję wziąć udział w prezentacjach pojazdów, pokazach trialu, widowiskowych pokazach Stuntu…wszystko co może zainteresować każdego miłośnika motocykli, ale niestety nie koniecznie miłośnika samochodów 4×4.

Wystawcy w dziale Off-Road

Jedne z największych stanowisk zaprezentowały: wrocławskie Rayo 4×4 oraz Solter Rally Team. Firma Rayo 4×4 pokazała, że miłośnicy Land Roverów nadal stanowią mocną grupę osób zainteresowanych zarówno wyprawami, jak i sportem. Solter Rally Team prezentując swój garaż utwierdził w przekonaniu, że niecodzienne Land Cruisery „Bush Taxi” jeżdżą po naszych polskich bezdrożach jak i warto zastanowić się nad off-roadową wagą ciężką w wersji serwisowej. W sąsiedztwie znalazł się 4×4 Wrocław Serwis, jeden z pierwszych gratów w barwach Misio Off-Road Team, Klub 4×4 Max, Benauto, ARM-MOT, Alchemia Adventure, producent akcesoriów King’s Road, terenowe pojazdy sprzed kilkudziesięciu lat jak i John Deere ze swoimi pojazdami specjalnymi.

 

Text i foto: D.P / bushtaxi.pl

...a może to też Cię zainteresuje: