OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

HELLA Polska rozpoczyna współpracę z Wojskową Akademią Techniczną

Firma HELLA Polska podpisała partnerską umowę z Wojskową Akademią Techniczną. W ramach współpracy planowane są wspólne szkolenia z zakresu obsługi klimatyzacji samochodowej i postępowania z gazami cieplarnianymi.

Umowa dotycząca współpracy została podpisana ze strony WAT-u przez dr hab. inż. Zdzisława Bogdanowicza – Dziekana Wydziału Mechanicznego, oraz Michała Koszałkę -Prezesa Zarządu HELLA Polska. Współpraca będzie dotyczyć wspólnej oferty dydaktyczno-szkoleniowej w zakresie wiedzy niezbędnej do uzyskania certyfikatu dla personelu warsztatów samochodowych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podpisanie umowy o współpracy z takim partnerem jak Wojskowa Akademia Techniczna daje podstawy do szerokiej wymiany doświadczeń i udostepnienia gromadzonej przez wiele lat wiedzy obu jednostek. Od wielu lata firma HELLA Polska aktywnie angażuje się w różnorodne inicjatywy o charakterze szkoleniowym i edukacyjnym, które przyczyniają się do zwiększania świadomości kierowców i bezpieczeństwa na drodze. Mamy nadzieję, że współpraca ta pozwoli nam skorzystać z doświadczeń i zaplecza dydaktycznego WAT i w pełni wykorzystać innowacyjny potencjał naszej firmy i zaproponować nową jakość w zakresie szkoleń – mówi Michał Koszałka, prezes zarządu HELLA Polska.

...a może to też Cię zainteresuje: