OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Dacia Duster w wersji van.

Dobrze przyjęty przez klientów model Dacia Duster pojawił się w nowej wersji użytkowej jako van.Pojazd został opracowany wspólnie z firmą Fiskales LKW, która specjalizuje się w tego typu przeróbkach.

Pojazd, który wyróżnia się przede wszystkim dzięki blaszanych bokom, szklanej przegrodzie za pierwszym rzędem siedzeń oraz specjalnej podłodze ułatwiającej transport różnych przedmiotów i towarów, jest przystosowany do przewozu ładunku o masie do 425 kg. Pojemność części ładunkowej, liczonej po sam dach, wynosi do 1636 litrów.

Dacia Duster w wersji użytkowej van oferowana jest na rynku austriackim zarówno z napędem 4×2, jak również i 4×4, a ceny rozpoczynają się od 10 423 EUR netto (12 508 EUR brutto).

Dodajmy w tym miejscu, że Duster na rynku polskim przejął już pozycję lidera w rankingu sprzedaży marki Dacia: w sierpniu wydano 297 sztuk tego pojazdu. Od kwietnia do końca sierpnia w ręce użytkowników trafiły natomiast już łącznie 884 auta.

Cena podstawowej wersji Dacia Duster (model 1.6 16V 105 KM) wynosi tylko 39 900 zł. Najtańszy Duster z napędem 4×4 (Ambience 1.6 16V 105 KM) kosztuje natomiast 49 900 zł.

Całkowita sprzedaż aut marki Dacia (razem osobowych i dostawczych) od stycznia do sierpnia wyniosła w Polsce 3 585 sztuk i jest już o 816 egzemplarzy wyższa niż w całym ubiegłym roku.

{gallery}dustervan{/gallery}
 
Informacja: Dacia
 

 

...a może to też Cię zainteresuje:

Łaskawiec trzeci

Jadący Yamahą Raptor 700 Łukasz Łaskawiec popisał się trzecim czasem podczas poniedziałkowego etapu Rajdu Dakar. Zostawił w tyle konkurencję ustępując

Czytaj dalej >>