OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Coraz większe zainteresowanie XUV 500

Hinduski producent informuje o bardzo dużym zainteresowaniu terenowym modelem XUV500 na rynku. Już raz w powodu ogromnej liczby napływających zgłoszeń koncern zmuszony został zawiesić proces zbierania zamówień od przyszłych nabywców. Indyjska spółka Mahindra & Mahindra wznowiła proces zbierania zamówień od klientów zainteresowanych kupnem terenowego modelu XUV500 na terenie Indii. Potencjalni nabywcy mogą zgłaszać się w dniach od 25 stycznia do 3 lutego.Jak podkreśla producent, jeśli liczba zgłoszeń przekroczy poziom 7 200, wówczas zorganizowane zostanie specjalne losowanie tak, aby w uczciwy i przejrzysty sposób wybrać osoby, które odbiorą swoje auto w pierwszej kolejności.

Według stanu na dzień 27 stycznia, w ciągu zaledwie dwóch dni klienci w Indiach złożyli ponad 5 900 wstępnych rezerwacji na XUV500.

Już raz koncern zmuszony został zawiesić proces zbierania zamówień na XU500, ponieważ liczba zgłoszeń w ciągu zaledwie 10 dni przekroczyła 8 000 sztuk. Było to w październiku ubiegłego roku.

Źródło: Mahindra & Mahindra

...a może to też Cię zainteresuje:

Gruzja. Racza 4x4x4

Mestia, Uszguli, Kazbegi, Omalo, Dartlo, Szatili… – te nazwy znane są wszystkim podróżnikom 4×4 odwiedzającym Gruzję. Niektórzy zapuszczają się w

Czytaj dalej >>
Golden Emperor
Golden Emperor

UAZ by MetalPasja  Któż z nas nie marzy o tym, aby stać się posiadaczem wyszukanego i niesztamowego auta? Takiego, w

Czytaj dalej >>
AKADEMIA 4x4 - SKLEP.OFF-ROAD.PL
MAGAZYN OFF-ROAD PL
PRZYGODY