OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Bridgestone partnerem słowackiego dealera opon A.R.S.

Bridgestone, największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy, został większościowym udziałowcem A.R.S., jednego z największych graczy na rynku opon na Słowacji. Połączony potencjał obu firm zapewni stabilny wzrost A.R.S., a klientom umożliwi dostęp do najwyższej jakości produktów i usług.

A.R.S. spol. s. r.o. z Bańskiej Bystrzycy działa na rynku od 1992 roku. Jest jednym z liderów lokalnego rynku usług flotowych zmniejszających łączne koszty związane z eksploatacją ogumienia. Firma działa na terenie całego kraju. Ma jeden zakład bieżnikowania opon i 8 serwisów usługowych, które będą funkcjonować pod szyldem „Bridgestone Partner”.

Bridgestone

Bridgestone i A. R. S.

Bridgestone i A.R.S. to firmy, które łączy wspólna historia na rynku opon osobowych i użytkowych. Wierzę, że nasz potencjał, doświadczenie i zaangażowanie pomogą nam zbudować silną organizację z perspektywą dalszego rozwoju”, powiedział Antonio Iannetta, Commercial Business Unit Director Bridgestone East Europe.

A.R.S. stanie się częścią sieci Bandag, której produkty i usługi pozwalają na wydłużenie żywotności opon i lepsze zarządzanie karkasami. Połączenie mocnych stron i wiedzy technicznej A.R.S. oraz Bridgestone umożliwi obu firmom umocnienie obecności na słowackim rynku opon.

Dołączenie do Grupy Bridgestone daje A.R.S. i jej pracownikom możliwości dalszego rozwoju przy zachowaniu naszych wartości.  Cieszy nas perspektywa współpracy z zespołem Bridgestone w ramach tego nowego partnerstwa”, powiedział Miroslav Kostiviar, założyciel i akcjonariusz A.R.S.

„Słowacja ma wiele atutów do zaoferowania zagranicznym inwestorom, takich jak: rozwijająca się gospodarka, korzystne położenie geograficzne czy wykwalifikowani pracownicy, ponadto jest dużym ośrodkiem przemysłu motoryzacyjnego. Współpraca z lokalnym dostawcą wpisuje się w naszą długofalową strategię wzmacniania pozycji Bridgestone na rynku usług flotowych, wspierania naszych partnerów i inwestowania w bieżnikowanie w ramach franczyzy Bandag. Partnerstwo to potwierdza nasze wspólne zintegrowane podejście obejmujące nowe i bieżnikowane opony oraz usługi, które stanowią kluczowe elementy programu Total Tyre Care na rzecz zmniejszenia kosztów eksploatacji dla flot”, powiedział Steven De Bock, Commercial Business Unit Director, Bridgestone Europe.

...a może to też Cię zainteresuje:

PAJERO T2 PREMIERA

W sobotę 16 maja, w siedzibie firmy rajdy4x4 – największego serwisu i sklepu internetowego o tematyce rajdowo-terenowej odbyła się długo

Czytaj dalej >>