OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Bitwa na Marki 2015 nadchodzi.

Bitwa na Marki 2015 to druga już edycja wyjątkowej imprezy zlotowej o charakterze turystyczno-sportowym, przeznaczona dla miłośników samochodów terenowych. Wszystko to w formie zabawowej rywalizacji między sześcioma najpopularniejszymi w Polsce markami samochodów terenowych.

Jeep, Land Rover, Mitsubishi, Nissan, Suzuki czy Toyota – to miłośnicy tych marek staną już wieczorem 22 maja na starcie weekendowych zmagań w Bitwie na Marki 2015.

Cel jaki przyświeca organizatorom bitwy to szeroko pojęta integracja środowiska off-road’owego w Polsce wraz z promocja aktywnych form wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zawodnicy różnych marek, pod okiem dowódców grup, wspólnie opracowywać będą taktykę działań, aby w końcowym rozrachunku, udowodnić, która z marek jest najlepsza oraz właściciele jakiej marki aut mogą uznać się za najlepszych.

Idea ta, jest jednak wprowadzana w życie w nieszablonowy sposób, otóż Bitwa na Marki, posiada elementy rywalizacji zarówno na polu off-roadowym jak i turystycznym czy sportowym. Konkurencje przygotowane przez organizatorów ułożone są tak, aby każdy off-roadowiec znalazł coś interesującego dla siebie – począwszy od milusińskich, przez „młode wilki” a skończywszy na „starej gwardii”.

Oprócz zadań turystycznych, sportowych odcinków specjalnych oraz prób przeprawowych, Bitwa na Marki 2015 to także atrakcje wieczorne jak relacje z dalekich i bliższych wypraw, długie Polaków rozmowy oraz wiele niespodzianek.

Informacje na temat imprezy znaleźć można na stronie www.bitwanamarki.pl oraz na facebooku www.facebook.com/bitwanamarki
Zdjęcia z poprzedniej edycji

...a może to też Cię zainteresuje: