OFF-ROAD PL MAGAZYN 4x4 | CHALLENGE&INDEPENDENCE
Search
Logo OFF-ROAD.PL magazyn 4x4

Białe święta z iSpot Skorzystaj ze świątecznych pomysłów na prezenty!

Podczas świątecznej gorączki często ciężko odnaleźć się wśród zakupowego zgiełku. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu, iSpot Apple Premium Reseller prezentuje propozycje sprzętu i gadżetów dla rodziny i przyjaciół. Wśród nich znajdą się pozycje zarówno dla gracza, pasjonata fotografii, jak i młodocianego geniusza. W ofercie m.in.:

Apple Watch, który pozwoli Twoim bliskim być zawsze na bieżąco z powiadomieniami i codzienną aktywnością. Zegarek posiada wbudowane czujniki tętna i oświetlenia zewnętrznego, a także funkcje zapewniające stabilność sprzętu podczas ruchu. Akumulator umożliwia działanie Apple Watch nawet do 18 godzin.
Cena: od 1699 PLN
http://ow.ly/VIjVL

robot Star Wars Sphero BB-8 sterowany iPhonem lub iPadem, który dostarczy wiele rozrywki nie tylko młodym fanom serii! Jest on repliką droida z Przebudzenia Mocy – potrafi automatycznie poruszać się po pomieszczeniach, rejestrować i odtwarzać nagrania holograficzne, a także reaguje na głos. Co więcej, osobowość droida jest adaptacyjna – dostosowuje się do użytkownika w miarę wspólnej zabawy.
Cena: od 699 PLN
http://ow.ly/VIk3n

zestaw obiektywów Olloclip, dzięki którym będziesz mógł upamiętniać chwile spędzone z bliskimi iPhonem 6/6S/6 Plus/6S Plus, korzystając m.in. z trybu rybiego oka. Obiektyw jest poręczny – mieści się w kieszeni i z łatwością można go podłączyć do urządzenia. Razem z nim uchwycenie najważniejszych momentów jest jeszcze prostsze.
Cena: od 349 PLN
http://ow.ly/VIk9a

słuchawki Beats Solo2 zapewniające najwyższej jakości muzyczne doznania i komfort noszenia. Konstrukcja słuchawek jest lekka i wytrzymała, a do tego posiada opcję składania dzięki czemu nie ma problemu z ich przenoszeniem.
Cena: od 829 PLN
http://ow.ly/VIknf

 

 

Po więcej pomysłów zapraszamy tu:
http://ow.ly/VIkvN

 

[dg ids=”23035″]

...a może to też Cię zainteresuje:

Jeep Grand Cherokee WJ

X-Silver Project Pan Tomasz z Wrocławia, właściciel Jeep’a Grand Cherokee WJ, marzył o całkowitej metamorfozie swojego pojazdu. Chciał, aby auto

Czytaj dalej >>